Üzgünüz,

 

Sultanesarp.com'da defolu eşarp satışı yoktur...

 

Fakat kimi zaman yoğun talep üzerine kısa süreliğine elimizde biriken defolu ürünler fırsat fiyattan satışa açılabiliriz.

 

Standart bir uygulama değildir. Aşağıdaki linke tıklayarak hali hazırda defolu ürün satışındaki ürünleri (eğer varsa) görebilirsiniz.

Kısa süre için defolu satışa çıkan ürünleri görmek için buraya tıklayın

 

Fakat daha iyisi defolu eşarp fiyatına, seri sonu, eski sezon veya outlet gruplarımızda, hatasız, defosuz eşarp alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara ipek eşarp arıyorsanız, defolu olmasına gerek yok, sultanesarp.com'da bütçenize uygun bir eşarp muhakkak vardır :)

 

Sultanesarp.com sadece internet üzerinden satış yapar. Tüm ürünlerimiz fabrikadan geldiği gibi barkodlanır, kutulanır ve internet üzerinden satışı yapılana kadar tekrar yerinden çıkartılmaz, fiziksel mağazalardaki gibi deneme, prova yapılmaz. Satılan eşarplar gönderilmeden önce tekrardan defo kontrolünden geçirilir ve defosuz olarak size gönderilir. Eşarbınızı elinize aldığınızda sizden önce kimse tarafından denenmediğini bilirsiniz.

 

Fakat insanlık hali gözden kaçan ufak bir hata, defo olursa kargo ücreti bize ait olmaz üzere iade edebilirsiniz. Eşarbınızı iade etmek için defolu olmasına da gerek yoktur, beğenmediğiniz eşarbınızı 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ve değişim koşulları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız.

 

Bizce defolu eşarp aramak yerine şimdi başta outlet kategorilerimiz olmak üzere, tüm ürün gruplarına bakınız... Başlamak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

Sultanesarp.com Müşteri Memnuniyeti Prensipleri

  1. Satışını yaptığımız tüm markaların yetkili satış noktasıyız. Tüm ürünlerimiz orjinaldir, garantilidir.
  2. Sipariş verdiğiniz ürün aynı gün kargo saatine kadar defo kontrolü yapılarak paketlenir ve gönderimi başlatılır.
  3. Satın aldığınız eşarbı beğenmediğiniz takdirde 7 gün içerisinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

  

Belli başlı eşarp markaları ve kategoriler için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz

- Armine İpek Eşarp Tüm Sezonlar

- Armine İpek Eşarp Sezon Sonu Eşarp Modelleri

- Aker İpek Eşarp Tüm Sezonlar

- Aker İpek Eşarp Sezon Sonu Eşarplar

- Pierre Cardin Tüm Eşarplar

- Pierre Cardin, Sezon Sonu Outlet Eşarplar

- Tüm Markaların, Tüm Eşarpları

- Sultanesarp.com Anasayfası

 

İyi Alışverişler Dileriz...


  •  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR