Sultanesarp.com Hakkında

  

2016 yılında internet üzerinden Eşarp ve Şal satışına odaklanarak kurulan bir e-ticaret firmasıyız. KOSGEB Yeni Girişimci Desteği ile kurulan firmamız, Aker, Armine, Pierre Cardin, Cacharel gibi Türkiyenin en önde gelen eşarp markalarının yetkili satış noktasıdır.

  

Ziyaretçilerimize en fazla ürün çeşidini sunarak, avantajlı fiyat ve kampanyalar ile keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

  

"Memnuniyetiniz bizim en büyük kazancımızdır" felsefesi ile çalışıyor ve sürekli sizlerin memnuniyetlerini geliştirmek için yenilikler yapıyoruz. İnternet alışverişlerinde en önemli unsurun "Güven" olduğunu biliyoruz bu nedenle kapıda ödemeli siparişlerinizi, şeffaf, içi kontrol edilebilir özel kargo poşetlerimiz ile gönderiyoruz. Bu sayede ödemenizi yapmadan önce doğru ürünün geldiğinden emin olabiliyorsunuz.

  

Memnuniyetinizi hedefleyerek çıktığımız yolda, sizlerin teveccühü ile kısa bir sürede eşarp alanında Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve bilinen internet sitesi olmayı başardık, teşekkür ederiz :) 

  

Üst düzey markalar ile çalışmayı tercih ediyoruz, bu sayede sizlere en kaliteli ürünleri ulaştırıyoruz. Satışını yaptığımız markalar kendi kalite süreçlerinde her ürünün defo kontrolünü yapmaktadır. Ayrıca ürünleri paketleme yapmadan önce operasyon ekibimiz de kontrolden geçirerek tekrar kontrol eder. Size sanki kendimiz kullanacakmışız gibi itinalı, özenli bir şekilde en sorunsuz haliyle gönderim yapmaya çalışırız. Olur da insanlık hali gözden kaçan bir defo, kusur olursa ücretsiz iade ve defo için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

  

Renginden, dokusundan, üstünüzde duruşundan ya da hiç sebep göstermenize de gerek olmadan sipariş ettiğiniz ürünleri 7 gün içinde iade/değişim yapabilirsiniz. Tabii kullanmamış olmak kaydıyla :)  İade hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayınız.

  

Fiziki bir mağazamız yoktur, bir e-ticaret firması olarak tüm satışlarımız internet üzerindendir. Ürünler depomuza geldiği gibi barkodlanarak kutulanır ve siz sipariş edene kadar çok nadiren kutusundan çıkar. Bu nedenle fiziki mağazalardaki ürünler gibi defalarca sefer tak, bağla, deneme, prova vs yapılmaz. Fabrikadan ilk çıktığı haliyle size gelmeyi bekler :)  Hatta bu nedenle eşarbı ilk kullandığınızda belki size bir miktar sert bile gelebilir. Bu tamamen yeni üretim halindeki dokusunu hala muhafaza ettiği, hiç açılıp bağlanmadığı, bozulmadığı içindir. Genelde ilk kullanımdan sonra eşarbınız biraz daha yumuşayacaktır.

  

Türkiyenin ve hatta dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiyeden verilen siparişler kargo saatine kadar aynı gün kargoya verilir. Adresinize göre değişmekle birlikte il/ilçe merkezlerine genelde 2/3 iş gününde ulaşmaktadır. Yurtdışı siparişlerinin ulaşması sizin tercih ettiğiniz gönderim şekline göre değişebilir. Yurtdışı siparişleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  

Bizler sizlere hizmet etmekten çok memnun oluyoruz ve sizlerin de memnuniyetlerini görmek bizi çok mutlu ediyor. 

  

Kaliteli ve güvenli alışverişin adresi

Sultanesarp.com

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR