Yurt Dışı Siparişlerinde Kargo Nasıldır?

Sultanesarp.com'dan Avrupa, Amerika ve Dünyanın heryerine eşarp siparişi verebilirsiniz. 

Siparişlerinizde 2 farklı kargo seçeneği sizi karşılayacaktır.

1- Hızlı Express Kargo
2- Standart Ekonomik Kargo

 

Hızlı Express Kargo

Dünyanın önde gelen kargo firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde 1 günde kargoya teslim edilen siparişleriniz Almanya'ya 2 gün içerisinde, Fransa, Hollanda, İngiltere, Danimarka, Belçika, Avusturya gibi diğer avrupa ülkelerine ise 3 günde adrese teslim yapılmaktadır.

 

Standart Ekonomik Kargo

Daha ucuz kargo fiyatlarıyla ve hatta belli bir tutarın üstündeki tutarlarda Bedava Kargo fırsatlarıyla sipariş vermek isterseniz bu tercihi seçebilirsiniz. Standart kargo seçeneğinde siparişleriniz 1 günde kargoya verilirken Avrupa ülkeleri için adrese ulaşması 5-8 gün, diğer ülkeler için ise biraz daha uzun sürebilmektedir. Kargonuz Türkiye'den uçak ile yola çıkarak ilgili ülkeye 2-3 gün içinde ulaşmakta. Ülke içi dağıtımı ise bulunduğunuz ülkenin standart posta servisi ile yapıldığından teslim süreleri değişebilmektedir. Fakat oldukça ekonomik fiyatlar ile belki de bedavaya kargo yapabilirsiniz.

 

Yurt Dışı Siparişlerinde Ödeme Nasıldır?

Yurt dışından vereceğiniz siparişlerinde 3 farklı yöntemi tercih edebilirsiniz.

1- Online kredi kartı ile ödeme

2- Havale ile ödeme

3- Western Union ile ödeme

Western Union tercihini kullanan müşterilerimizin ödeme adımında havale seçip daha sonra 0545 716 4474 nolu Whatsapp sipariş hattımıza Western Union dekontunu iletmeleri gerekmektedir.

 

 

Yurt Dışı Siparişlerinde İptal ve İade Nasıldır?

Yurt dışından verdiğiniz eşarp siparişlerinde siparişiniz kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Yola çıkan kargonuzu ise ancak aldıktan sonra iade edebilirsiniz. Teslim aldığınız siparişlerinizi 7 gün içinde ürüne hiç bir zarar gelmemiş, ütülenmemiş, kullanılmamış etiketi zarar görmemiş koşulu ile iade edebilirsiniz.

İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yurt dışı siparişlerinden alıcı ülkenin gümrük mevzuatı bağlı olarak ürünleriniz Gümrükte bekletilebilir. Nadiren yaşanan bu tarz bir durumda ürünlerinizin gümrükte bekletilnamesinden dolayı sultanesarp.com sorumluluk kabul etmez. Böylesi bir durumda doğabilecek gümrük masrafları da müşteri tarafından karşılanacaktır.