DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap - Kömürlü Kil Maskesi (220 ml)
DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap - Kömürlü Kil Maskesi (220 ml)

DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap - Kömürlü Kil Maskesi (220 ml)

Marka : DERMOKİL
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : 5.36 USD(KDV Dahil)
İndirimli : 4.36 USD(KDV Dahil)
:

DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap - Kömürlü Kil Maskesi

İçeriği hazırlanmış “Sen de kat kendi maskeni kendin yap” serisi kömürlü kil maskesi; kil, kömür, özel katkıları ve uygulama şekli ile etkili ve doğal bir bakım sağlarken, sizlerin de yapacağı ilave karışımlarla maske yapımına dahil olma keyfi yaşatır.

Tarifler;

Detoks Etki; 1 yemek kaşığı kömürlü kil +2 yemek kaşığı su veya gül suyu + 1 çay kaşığı limon suyu + yarım çay kaşığı karbonat.
Yağlı, Aknejenik ve Siyah Noktalı Ciltler; 1 yemek kaşığı kömürlü kil + 2 yemek kaşığı su veya gül suyu + 1çay kaşığı limon suyu veya sirke
Normal Ciltler; 1 yemek kaşığı kömürlü kil + 2 yemek kaşığı su veya gül suyu + 1 tatlı kaşığı badem yağı veya hindistancevizi yağı

Uygulama;

Tarifler ve miktarlar yüz bölgesi içindir. Yukarıda belirtilen miktarda malzemeler metal olmayan bir kapta macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Göz ve çevresi hariç tüm yüze el veya fırça yardımıyla ince bir tabaka halinde uygulanır. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Durulamayı kolaylaştırmak için makyaj pamuğu veya süngeri kullanılabilir. Tercihe göre sadece T bölgesi, burun veya alın gibi bölgesel uygulama yapılabilir. İhtiyaca göre maske uygulamasından sonra nemlendirici kullanılabilir.

Benzer Ürünler