DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap – Avokado Yağı Kil Maskesi (220 ml)
DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap – Avokado Yağı Kil Maskesi (220 ml)

DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap – Avokado Yağı Kil Maskesi (220 ml)

Marka : DERMOKİL
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : 5.36 USD(KDV Dahil)
İndirimli : 4.36 USD(KDV Dahil)
:

DERMOKİL Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap - Avokado Yağı Kil Maskesi

İçeriği hazırlanmış “Dermokil Sen de kat kendi maskeni kendin yap” serisi Avokado yağlı kil maskesi; kil, avokado yağı, özel katkıları ve uygulama şekli ile etkili ve doğal bir bakım sağlarken, sizlerinde yapacağı ilave karışımlarla maske yapımına dahil olma keyfi yaşatır.

Tarifler;

Kuru Ciltler; 1 yemek kaşığı avokado yağlı kil + 1 yemek kaşığı süt + 2 tatlı kaşığı badem yağı veya hindistancevizi yağı.
Kuru Ciltler; 1 yemek kaşığı avokado yağlı kil + 1 tatlı kaşığı toz yulaf + 3 yemek kaşığı süt veya gül suyu + 2 tatlı kaşığı zeytinyağı.
Normal Ciltler; 1 yemek kaşığı avokado yağlı kil + 1 yemek kaşığı su veya gül suyu + 1 tatlı kaşığı badem yağı veya hindistan cevizi yağı
Karma Ciltler; 1 yemek kaşığı avokado yağlı kil + 1 yemek kaşığı su veya papatya suyu + 1 çay kaşığı limon suyu

Canlı Bir Cilt; 1 yemek kaşığı avokado yağlı kil + 1 çay kaşığı nişasta + 1 yemek kaşığı su veya gül suyu + 1 tatlı kaşığı zeytinyağı veya badem yağı

Uygulama Yöntemi;

Tarifler ve miktarlar yüz bölgesi içindir. Yukarıda belirtilen miktarda malzemeler metal olmayan bir kapta macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Göz ve çevresi hariç tüm yüze el veya fırça yardımıyla ince bir tabaka halinde uygulanır. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Durulamayı kolaylaştırmak için makyaj pamuğu veya süngeri kullanılabilir. Tercihe göre sadece T bölgesi, burun veya alın gibi bölgesel uygulama yapılabilir. İhtiyaca göre maske uygulamasından sonra nemlendirici kullanılabilir.

Benzer Ürünler