NEUTROGENA Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı C Vitamini Bakım Seti
NEUTROGENA Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı C Vitamini Bakım Seti

NEUTROGENA Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı C Vitamini Bakım Seti

Marka : NEUTROGENA
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 21.48 USD(KDV Dahil)
İndirimli : 18.66 USD(KDV Dahil)
:

NEUTROGENA Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı C Vitamini Bakım Seti

1- PÜRÜZSÜZLEŞTİR, CİLT YÜZEYİNİ YENİLE, TEMİZLE.
Neutrogena Cellular Boost Cilt Yenileyici C Vitamini Peeling
Glikolik Asit ve C Vitamini içeren formülü ile cildi nazikçe soyarak cilt yüzeyi yenilenmesine yardımcı olur. Anında pürüzsüz, ışıltılı ve tonu daha eşit bir cilt için.Yenilenmiş cilt etkisi sağlar, 3 etkilidir:

1. Ölü hücrelerden arındırır.
2. Cilt yüzeyi yenilenmesini destekler.
3. Pürüzsüzleştirir, cilde ışıltı verir.

Cildi nazikçe soyarak cilt yüzeyi yenilenmesini tetikler. Anında pürüzsüz, ışıltılı ve tonu eşitlenmiş bir cilt için.

Kullanımı: Ürünü elinize alın, nazikçe ıslak cildinize masaj yaparak uygulayın. Su ile durulayın. Bir havlu yardımıyla kurulayın. En iyi sonuçlar için haftada 3 gün kullanın.
Komedojenik değildir, gözenekleri tıkamaz.

Goodsky Sonic Face Cleansing Brush, Waterproof Cilt Masaj ve Temizleme Cihazı ile birlikte kullanabilirsiniz. Ürün su geçirmez ve şarjlıdır. Sonic teknolojisi sayesinde titreşimi ayarlanabilir. Cilt temizlemek veya masaj yapmak için kullanabilirsiniz. İki dakikalık günlük temizleme rutini ciltteki kir ve pürüzlerin arınmasına yardımcı olacaktır. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcıdır. Anında daha aydınlık ve sıkılaşmış bir cilt görünümü sağlar.

2- NEMLENDİR VE LEKELERE KARŞI GÜNEŞTEN KORU
Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi
HexinolTM ve C Vitamini* içeren formülüyle yaşlanma belirtilerine karşı savaşır, cilt yüzeyinin yenilenmesini harekete geçirir. İçeriğindeki SPF 20 güneş koruma faktörü ile cildinizi güneş hasarına karşı korur. Gözle görülür yaşlanma belirtilerini sadece 4 haftada hafiflettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

** İçeriğindeki;
• Yaşlanma karşıtı mucizevi HexinolTM teknolojisi kırışıklıkları azaltmaya ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur.
• C Vitamini* cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur. En iyi sonuç için temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize günde 2 kere uygulayın. Dairesel hareketlerle masaj yaparak iyi bir şekilde dağılmasını sağlayın. Makyaj bazı olarak kullanıma uygundur.

*C Vitamini türevi, **42 gönüllü, günde 2 kere ürün kullanımı ile yapılan klinik çalışma.

 

Benzer Ürünler